Nr. Õpetaja/töötaja nimi Õppeained/amet E-mail, telefon
1. Külli Lumi direktor kylli.lumi@pparnumaa.ee

info@vahenurmekool.ee

53004885

2. Siiri Laanesoo 3.ja 4.klassi õpetaja ja lasteaia muusikaõpetaja siiri.laanesoo@vahenurmekool.ee
3. Eerika Lõõbas keh.kasv. õpetaja, liikumisõpetaja, lasteaiaõpetaja eerika.loobas@vahenurmekool.ee

eerika.loobas@libatsekool.ee

 

4. Kaie Rahu muusikaõpetaja kaie.rahu@libatsekool.ee
5. Tiina Saar liikumis- ja tantsuõpetaja saartiin@gmail.com
6. Maia Link lasteaiaõpetaja maia.link@libatsekool.ee
7. Terje Krikuhhin lasteaiaõpetaja terje.krikuhhin@vahenurmekool.ee
8. Marika Aija lasteaiaõpetaja marika.aija@vahenurmekool.ee
9. Lily Jõerand lasteaiaõpetaja abi lily.joerand@vahenurmekool.ee
10. Laine Kirsipuu lasteaiaõpetaja abi laine.kirsipuu@gmail.com
11. Sirje Elvala kokk-laojuhataja, lasteaiaõpetaja sirje.elvala@libatsekool.ee
12. Aive Avarmaa kokaabi-laojuhataja aive.avarmaa@vahenurmekool.ee
13. Janne Kukk kokk janne.kukk@vahenurmekool.ee
14. Maarika Tsilk kokk maarika.tsilk@vahenurmekool.ee
15. Lea Ahli koristaja lea.ahli@vahenurmekool.ee
16. Siiri Martinson koristaja-majahoidja siiri.martinson@libatsekool.ee
17. Priit Hook remonditööline
18. Viktor Krikuhhin remonditööline

Töötajad 2018-2019

Õpetajad nüüd ja läbi aegade

Marika Aija – lasteaiaõpetaja – 1994-…

Terje Krikuhhin – lasteaiaõpetaja – 1994-2000, 2005-…

Siiri Laanesoo – klassiõpetaja, inglise keel, muusikaõpetus – 2002-…

Karina Kotkas – klassiõpetaja, lasteaiaõpetaja – 2012-…
Tiina Saar – tantsuringi õpetaja – 2012-…
Eerika Lõõbas – õpetaja – 2015-…

Aile Jaansalu – arvutiõpetaja -2018-…

Anne Lumi – lasteaiaõpetaja ja pikapäevarühmaõpetaja – 2019-…

Külli Lumi – direktor – 2018-…

Arvo Tali – juhataja, kehaline kasvatus, vene keel, arvutiõpetus – 1993-2004
Heli Riis – klassiõpetaja – 1993-1998

Ülle Tohv – lasteaiaõpetaja – 1994-2000, 2004-2005
Lea Tali – lasteaiaõpetaja – 1994-2004
Aile Ailt – klassiõpetaja – 1994-1995
Kersti Piir – klassiõpetaja – 1994-1998
Jakob Kaunissaare – muusikaõpetus – 1994-2009
Monika Rahula – klassiõpetaja – 1995-2000
Ludmilla Kodasma – lasteaiaõpetaja – 1995-2000
Meeli Tasane – inglise keel, klassiõpetaja – 1995-2001
Eve Raik – klassiõpetaja – 1995-1999
Diana Veeris – klassiõpetaja – 1996-2002
Marje Orav – klassiõpetaja, juhataja kt. – 1998-2005
Martin Veeris – klassiõpetaja, arvutiõpetus – 2001-2003
Annika Pikkmets – klassiõpetaja – 2002-2014

Asta Tõnisson – klassiõpetaja – 2003-2009
Tarvi Tasane – klassiõpetaja, informaatika, direktor – 2004-2018
Maie Joala – logopeed, direktor – 2004-2012
Linda Tamm – matemaatika – 2005-2008
Rein Semenov – kehaline kasvatus – 2007-2011
Maris Lepp – klassiõpetaja – 2008-2012
Velly Joonas – muusikaõpetus – 2010-2011

Urve Indermitte – kehaline kasvatus – 2012-2014
Virve Lohu – kunstiõpetus, tööõpetus – 2012-2013